Het bestuur

Voorzitter:                    

Peter Devriese, (peter.devriese@telenet.be), 0479/22 98 94

Rattestraat 5, 8700 TIELT

Secretaris:

Thijs Vandevondele (thijsvandevondele@hotmail.com),0472/67 50 85

Veldstraat 154, 8760 MEULEBEKE

Penningmeester:          

Gaétan Lambrecht (gaetan_lambrecht@hotmail.com), 0499/11 39 12

Keizerstraat 17C, 8700 KANEGEM

 

Leden:

Marnik Dobbelaere, (marnikdobbelaere@hotmail.com), 051/40 22 49, 0479/72 53 16

Hondstraat 38, 8700 TIELT                                                      

                                   

Patrick Acx, (patrick.acx@skynet.be), 051/40 71 91, 0473/31 37 25

Blekerijstraat 11, 8700 TIELT                                                   

                                   

Jonas Deneir, (jonasdeneir@hotmail.com), 0472/78 64 34

Beneluxlaan 10, 8700 TIELT

 

Mathieu Demey (mathieu.demey@gmail.com), 0499/11 77 55

Holdestraat 56, 8700 TIELT

                                   

Franky Desutter (franky.desutter@telenet.be), 0475/58 04 92

Driesstraat 22, 8700 TIELT

                                   

Koen Vermeulen (vermeulen.koen@hotmail.com), 0485/55 12 07

Brouwerijstraat 26, 8720 DENTERGEM / MARKEGEM

                                                               

Nadine Truyaert, (nadinetruyaert@hotmail.be), 0478/28 54 35

Kronkelbeek 52, 8700 TIELT

                                   

Gwendolyn Vandervennet, (vdv.gwendolyn@pandora.be), 0498/52 37 79

Schuiferskapelsesteenweg 28, 8700 TIELT

                                   

Annie Bogaert, (bogaert.annie@telenet.be), 0497/46 26 40

Bosakkerstraat 25, 8700 TIELT

                                   

Tony Truyaert, 0495/23 86 32

Joos De Ter Beerstlaan 19, 8740 PITTEM

 

Ereleden

 

Oud-Voorzitter:

Lucien Snauwaert, (lucien.snauwaert@skynet.be), 051/40 23 39, 0472/76 47 20

Hondstraat 75, 8700 TIELT                                                                                                              

                                   

Oud-Secretaris:

Freddy Baert, (freddy_baert@skynet.be), 051/40 27 13, 0473/25 04 82

Rozenboomlaan 28, 8700 TIELT                                                                                                      

                                               

Oud-Penningmeester:

Geert Van Colen, (geertvancolen@live.nl), 0498/62 76 35

Zonnebloemstraat 3, 8550 ZWEVEGEM

Door jarenlange inzet voor onze jongeren mogen wij reeds meerdere jaren op rij onze club profileren als een jeugdvriendelijke judoclub

https://cjsm.be/gezondsporten/